ART / Lithographs / Giclée 13292017
nr 1329 2017
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Jonas Lundh. Bowl. Signed, numbered 9/100. Unframed. Subject: 28x38 cm,
Gicléetryck, Skål. Signerad, numrerad 9/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Jonas Lundh, Swedish artist born in Fagersta 1965.
SEK 150
Monday May 25 2020
at 18:22:22
19/5 09:08:40
100 kr
24/5 11:45:13